Rreth Nesh

Agro Green Albania është një ofrues kryesor i produkteve agro-industriale me vendndodhje në Fushë-Krujë, Shqipëri. Me një angazhim për përsosmëri, ne përpiqemi të ofrojmë produkte dhe shërbime me cilësi të lartë për të përmbushur nevojat e klientëve tanë. Ekipi ynë i përkushtuar i profesionistëve punon pa u lodhur për të siguruar që produktet tona të jenë të standardeve më të larta. Ne krenohemi me gamën tonë të gjerë të produkteve agroindustriale dhe aftësinë tonë për të ofruar zgjidhje të përshtatura për klientët tanë. Në Agro Green Albania, ne jemi të apasionuar pas bujqësisë dhe jemi të përkushtuar për të kontribuar në rritjen dhe suksesin e industrisë.

Misioni

Misioni jone eshte t’ju ofrojme klienteve gjithmone produkte inovative dhe profesionale per bujqesi dhe industrine Agro-Kulturore.

R

Mbi 2.000 Produkte

R

Marka Prestigjoze

R

Cilesi e Garantuar

Sherbimet tona

Shitje

Riparim

Asistence Teknike

“Ju felenderoj per produktet cilesore qe ofroni. Jma shume i kenaqur, kam bere disa here blerje tek kompania juaj.”

Mevlan Hysa

“Produkti qe une bleva ishte me cmim te arsyeshem dhe me garanci. Une kam vite qe e perdor dhe jam shume besnik ndaj Agro Green, profesional dhe shume korrekt me klientet, faleminderit.”

Astrit Tafa